Eski içeriğimize www.eskisehir.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Anasayfaya Dön

Eskişehir Kiralık Vinç

 
Faaliyet Alanı : Eskişehir vinç kiralama
Adres :
71 Evler Mh. Özverenler Sk. NO:1 ESKİŞEHİR Eskişehir, Türkiye
Telefon : (0222) 217 17 69 pbx
GSM : 0533 2013202
Email : info@canlojistik.com
Web Adresi :

Eskişehir Kiralık Vinç

FİRMAMIZDAN SİZ DE YARARLANIN

İnşaat sektöründe ve insan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda işinize en çok yarayan ve hemen yardımınıza koşan vinç hizmetleri artık bir telefon kadar uzağınızda yer almaktadır. Her geçen gün alanımızda kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirerek çevremizde ki ve yardıma ihtiyacı olan herkesi zor durumdan kurtarma çabasındayız. Eskişehir vinç olarak ilk gayemiz, sanayiye dönüşen firmamız sayesinde zamanla edinmiş olduğumu deneyimler, iş tecrübeleri ve birikim sonucunda hizmet kalitemizin çıtasını en iyi şekilde yükseltmeye çalışarak müşterilerimiz ile aramızda ki karşılıklı güven ilişkisini sarsmadan hızlı ve dürüst bir şekilde çalışma sergileyerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Türkiye alanında sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı hedefleyen vinç Eskişehir firmamız vermiş olduğu hizmetler ile diğer firmaları geride bırakmayı başarmıştır. Vermiş olduğu hizmetler ile uzun yıllardır inşaat sanayi ve taahhüt firmalarına hizmet vermeye devam etmekteyiz. Her alanda ki hizmetlerimiz çalışanlarımız tarafından titizlikle yürütülmektedir. Temel amaçlarımızın başında uzun vadeli olarak kar ortağı gördüğümüz müşterilerimizi memnun etmeye çalışmaktır.

Personel hizmeti

Size vaat ettiğimiz hizmetlere en kısa sürede ulaşmak ve sizi mağdur etmemek için çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz. Hep ileriye dönük çalışmalar yaptığımız için yanımızda çalışanları da bundan dolayı titizlikle seçmekteyiz. En alt kademeden başlayıp en üst kademeye kadar yer alan çalışanlarımızı deneyimli bir eğitim sürecinden geçirerek müşterilerimize karşı gereken özeni göstermeleri konusunda çok dikkatli davranmaktayız. Eskişehir vinç firmaları alanında operatör olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımız alanında uzman, deneyimli kişilerden oluşmakta olup her türlü zorlu işlerinizin üstesinden gelmektedir. Vinç kullanıcı olarak görev yapan personellerimizin kendilerine ait iş makinesi kullanabilme ehliyeti ve güvenlik sertifikası mevcuttur. Çalışanlarımızın herhangi bir kazaya karşı mağdur olmamaları için firma içerisinde daimi aralıklarda iş güvenliği açısından can sağlığı ve can güvenliğine dair eğitim seminerleri düzenlenerek bilgilendirme yapılmaktadır. Hiçbir koşulda yeni başlayan çalışanlarımıza belli bir eğitim verilmeden firmamızda çalıştırma gibi bir durum yaşanmamaktadır.

Firmamızın sözü

Eskişehir kiralık vinç firmamız, her şekilde vermiş olduğu sözde durmaya çalışarak müşterilerine karşı mağdur olmamak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Eskişehir ve çevresinde vermiş olduğumuz vinç hizmetleri ile her an her zorluğunuzu gidermeye ve işlerinizi en kısa sürede tamamlamaya çalışmaktayız. Verdiğimiz söz üzerine zamanlama konusunda çok hassa davranışlar göstererek diğer firmaları her şekilde geride bırakmaktayız. Amacımız müşterilerimizi memnun etme olduğu için alacağımız paradan çok verdiğimiz söze önem veririz. Sizin tek yapmanız gereken vinç hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda firmamıza gelip gereken yeri ve zamanı söylemek olacaktır. Firmamıza karşı oluşturmuş olduğunuz güveni boşa çıkartmamak ve işlerinizi en iyi en hızlı şekilde tamamlamak için çalışanlarımız çok ilgili çalışma göstermektedirler. Bize daha hızlı ulaşım sağlamak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için http://www.eskisehirvinc26.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Tavisye edilen diğer siteler : Farmasi | Eskişehir boşanma avukatı | yangın kapısı | Ersağ üye | Umre turları | renkli saç jölesi | İslami Oteller | kına gecesi organizasyonu | ersağ üye | havuz robotları | dikmen halı yıkama | cam kapı | eskişehir vinç kiralama | eyeliner

 

Fotoğrafları
 
Tags: eskişehir vinç, vinç eskişehir, eskişehir kiralık vinç, eskişehir vinç firmaları, eskişehir vinç kiralama firamaları, eskişehir vinç kiralama fiyatları -
Görüntülenme / Ziyaretçi : 5.000 / 4.682

Firma kayıt ve iletişim için www.eskisehirreklam.com
online ziyaretçi: 10