Eski içeriğimize www.eskisehir.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Anasayfaya Dön

Eskişehir Kurbanlık

 
Faaliyet Alanı : Hayvancılık - Kurban - Kurbanlık - Büyükbaş - Küçükbaş Kurban Satış Hizmetleri
Adres :
Eskişehir Merkez Eskişehir, Türkiye
Telefon : 0 222
Email : kurbanlik@eskisehir.net.tr
Web Adresi :

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimizin her aşaması hijyen ve genel sağlık kurallarına göre sunulmaktadır.

Kurban görevinizi eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeniz için tüm işlem süreçleri islami usulleri uygun tam kurallara riayet edilerek yapılmaktadır.

Kendi besihanemizde yetiştirdiğimiz ve et kalitesi için beslenmesine itina gösterdiğimiz hayvanlarımızın kesimleride yine çiftliğimiz içinde bulunan modern kesim hanemizde işinde uzman kadrolarımız tarafından yapılmaktadır.

Kesim günü belirlenen sürelere kesinlikle uyulmaktadır. Bu bakımdan sizlere belirttiğimiz saatlerde çiftliğimizde olmanızı rica ediyoruz. Aynı zamanda sabah kahvaltınız da ikram olarak açık büfe şeklinde sunulmaktadır.

İsteyen müşterilemiz için servis hizmetimiz mevcuttur.

Parçalanma, paylaştırılma ve poşetlenmesi tarafımızca sağlanarak sizlerin gönül rahalığı içinde kurban görevinizi yerinize getirmeniz sağlanmaktadır.

Kurban bedellerinde ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Kredi kartı olmaksızın taksitendirme imkanı verilmektedir.

Büyükbaş hayvanlarımızın yanında sınırlı sayıda küçükbaş hayvan satışımızda mevcuttur ve aynı hizmetler küçükbaş hayvanlarımız içinde sağlanmaktadır.

İsteğiniz uygun bir zamanda çiftliğimize servislerimiz aracılığı ile ulaşarak besihanelerimizi ve yetiştirdiğimiz kurbanlıkları görebilirsiniz.  
Tags: kurbanlık - kurbanlık dana - kurbanlık düve - büyükbaş kurbanlık - küçükbaş kurbanlık - adak kurbanı - adaklık - koyun eskişehir kurbanlık kurban bayramı kurbanlıklar kurbanlık düve dana sığır koyun keçi büyükbaş küçükbaş -
Görüntülenme / Ziyaretçi : 1.837.601 / 1.794.231

Firma kayıt ve iletişim için www.eskisehirreklam.com
online ziyaretçi: 43