Eski içeriğimize www.eskisehir.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ESKİŞEHİR CAN LOJİSTİK VİNÇ KİRALAMA

 
Faaliyet Alanı : Vinç Kiralama Hizmetleri
Adres :
71 Evler Mah. Özverenler Sok. No:1 (Can Lojistik Vinç Garajı) ESKİŞEHİR Eskişehir, Türkiye
Telefon : 0 222 217 17 69
GSM : 0 533 201 32 02
Email : info@canlojistik.com
Web Adresi :

CAN LOJİSTİK HAKKINDA

CAN LOJİSTİK HAKKINDA
Eskişehir Vinç Hizmetleri

 1985’ten bu yana Eskişehir’de ve çevre illerde taşımacılık sektöründe adım adım uzmanlaşmış olan firmamız, 2006 itibariyle Eskişehir Vinç işletmeciliğine de başlamıştır. Bu kapsamda inşaat sektöründe çalışmalar yapan firmalar için vinç kiralama ve temin etme gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Vinç gerektiren bütün işlemleriniz için firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Genel olarak gerekli her türlü malzemeyi de sağladığımızı ve müşterilerimizin isteklerini önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Müşterilerimize araçları sorunsuz olarak ve uygun fiyatlarla sağlıyoruz, bizden araç alan firmaların işlerini en hızlı şekilde tamamlamasına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 Vinç Hizmetleri

 Firmamız bünyesinde yapılan işe uygun vinç çeşitlerimiz bulunuyor. Bunlar arasında mobil vinç, sepetli vinç, hiyap vinç gibi çeşitlerimiz bulunmaktadır. Genel olarak kaldırma, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılan vinçler kullanırken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Vinci teslim alan firmanın vinçte bulunan zincir, halat ve makaraların düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmesi, olası geri dönüşü olmayan iş kazalarının önüne geçmektedir. Ayrıca yük kaldırırken personelin yükün altında hiçbir surette durmaması ve vincin fren sisteminin kontrol edilmesi gibi noktalara da dikkat edilmesi hayati önem taşımaktadır. İş alanlarına göre farklı özelliklere sahip vinçler kullanılmaktadır. Bina boyama, cam ve tabela takma, ağır yük taşıma, yükleme, boşaltma gibi pek çok alanda kullanılan vinçlerin sağlıklı çalışması çok önemlidir. Eskişehir vinç ürünlerinde ihtiyacınıza uygun vinç türünü bulabilirsiniz.

Tags: TÜM HİZMETLERİMİZ: ESKİŞEHİR VİNÇ, VİNÇ ESKİŞEHİR, ESKİŞEHİR VİNÇ FİRMALARI, ESKİŞEHİR PLATFORM KİRALAMA, OTO KURTARMA VE NAKİL İŞLEMLERİ, ESKİŞEHİR SAATLİK GÜNLÜK VİNÇ KİRALAMA, ESKİŞEHİR MAKİNA FABRİKA TAŞIMA, ESKİŞEHİR AYLIK VİNÇ KİRALAMA, ESKİŞEHİR KONTEYNER TAŞIMA, ESKİŞEHİR AĞIR NAKLİYAT, ESKİŞEHİR PROJE TAŞIMACILIĞI, ESKİŞEHİR LOJİSTİK, ESKİŞEHİR NAKLİYAT, ESKİŞEHİR ÇATI VE BİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞLEMLERİ, ESKİŞEHİR MAKİNA CNC TEZGAH YÜKLEME İNDİRME, ESKİŞEHİR İNŞAAT İŞLERİNDE TÜM VİNÇ İŞLERİ, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE BOYAMA, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE ELEKTRİK, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE CAM SİLME, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE BİNA FABRİKA TADİLAT, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE AFİŞ ASMA, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE TABELA MONTAJ, ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE CAM - PİMAŞ İŞLERİ, ESKİŞEHİR LOWBED ( YER DORSESİ ), ESKİŞEHİR TEPEBAŞI VİNÇ, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI VİNÇ, ESKİŞEHİR ORGANİZE VİNÇ -
Görüntülenme / Ziyaretçi : 94.615 / 92.434

Firma kayıt ve iletişim için www.eskisehirreklam.com
online ziyaretçi: 131