Eski içeriğimize www.eskisehir.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Anasayfaya Dön

Paristanbul Fast Food

 
Faaliyet Alanı : Fast Food Cafe
Adres :
Güllük Mahallesi Hatboyu 1 Cd. No:31 Eskişehir, Türkiye
Telefon : 0222 320 03 06
GSM : 0507 913 96 90
Email : paristanbulfastfood@hotmail.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Paristanbul Fast Food’un hikayesi 2004 yılında Fransa’da başladı. Uzun yıllar Fransa’da çeşitli restoranlarda çalışan Harun Yıldırım, Türk Mutfağı’nı Fransızlara tanıtmak için 2004 yılında Metz şehrinde Snack Resto Hayal adıyla kendi işletmesini kurdu.

2010 yılına kadar Fransa’daki restoranı olan Snack Metro Hayal’i işleten Yıldırım, bu tarihten itibaren Türkiye’de yeni bir restoran açma kararı aldı ve Türkiye’deki ilk şubesini Eskişehir’de Paristanbul Fastfood adıyla Üniversite Caddesi’nde açtı. Fastfood alanında hizmet veren Paristanbul, et ve tavuk dönerlerden hamburgere, İzmir sandviçten kumpire, çorba çeşitlerinden kahvaltıya kadar zengin menüsüyle ve profesyonel kadrosuyla müşterilerine hem restoranında hem de paket servis olarak kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmakta.

Sürekli yatırımlarla kendini daima geliştiren Paristanbul Fastfood yenilediği internet sitesi www.paristanbul.com ile müşterilerine hızlı ve güvenli online alışverişin farkını yaşatıyor. Aynı zamanda yemeksepeti.com’a da üye olan Paristanbul Fastfood ile “Acıkınca lezzet seninle…”

 

Paristanbul Ne Demek?
Fransa’da başlayıp Türkiye’ye uzanan hikayesinden yola çıkan Harun Yıldırım, bu nedenle Fransa’nın simge şehri Paris’i ve Türkiye’nin simge şehri İstanbul’u markasında kullanmak istemiş. Paris ve İstanbul kelimeleri arasındaki uyumu fark eden Yıldırım, Türkiye’deki restoranının ismini Paristanbul olarak belirlemiş. Paristanbul’un logosundaki simgeler de hikayesine uygun olarak, Paris’in Eyfel Kulesi, İstanbul’un Kız Kulesi ve Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü olarak seçilmiş.


  
Tags: Fast Food Cafe -
Görüntülenme / Ziyaretçi : 12.221 / 11.578

Firma kayıt ve iletişim için www.eskisehirreklam.com
online ziyaretçi: 67