Eski içeriğimize www.eskisehir.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Ya-Pa Anaokulu

 
Faaliyet Alanı : Özel Anaokulu
Adres :
Sümer Mahallesi Mutluay Sokak No:3 Odunpazarı/Eskişehir Eskişehir, Türkiye
Telefon : eskisehir@yapaanaokulu.com
GSM : 0532 719 51 81
Email : eskisehircicekevi.web.tr

EĞİTİM PROGRAMIMIZ

EĞİTİM PROGRAMIMIZ
İnsan kişiliğinin temelinin oluştuğu 0-6 yaşlar arası insan hayatının en önemli zaman dilimidir. Dünyada Erken Çocuklar Eğitiminde kullanılan en başarılı ve güncel yeni yaklaşımların sentezinde oluşturduğumuz Eğitim Programımız, YaPa’nın 40 yıla yaklaşan geçmişinin sağladığı birikim ve donanım ile oluşturulan Eğitim materyallerimiz.

 

Eğlence ile güvenin, bili ile çocuğun, mutluluk ile keşfetmenin, başarı ile heyecanın buluştuğu eğitim ortamımız. Çocuk ruh sağlığı ve eğitim konusunda donanımlı personelimiz, yaşamın doğanın içinde çocuklarımızın güvenle, özgürce koşup oynadıkları keşfettikleri, yaşayarak öğrenmelerine imkan sağlayan iç ve dış mekan özelliklerimiz ile çocuklarımıza özel bir Dünya oluşturduk.

 

Kurumumuzda uyguladığımız Gelişim Takip Programı ile çocuğunuz için en uygun program seçilir, uygun zamanda uygun aktiviteler ile gelişimi hızlandırılır ve eğlenirken öğrenmesi sağlanır.


Amacımız çocuklarımızın, Araştıran, öğrenmeye yeni şeyler keyfetmeye açık, yaşamın içinde ruh sağlığı ve gelişim basamakları açısından yaşının tüm gelişim ödevlerini yerine getiren, mutlu, öz güvenli çocuklar olmaları ve ileride başarılı, mutlu, rekabeti sağlıklı yaşayan, insanlara, doğaya yaşama sevgi ve saygı duyan, gelişen dünyaya uyum sağlayabilecek çağdaş bireyler olmalarını sağlamaktır.

 

Çocuklarının dünyaya gözünü açtığı gündem, ilk adımına, ilk sözcüğüne kadar sayısız özel ana tanıklık eden değerli anne babalar; gösterdiğiniz hassasiyetin, önemin ve değerin devam ettiği, keyifli huzurlu ve sevgi ile büyüdükleri ve başarılarına tanıklık etmenin mutluluğunu yaşacağınız okulumuzda sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Yapa Ailesi sizlerle her geçen yıl daha da güçlenip büyüyor. Geleceğe yapılan en büyü yatırım başarının çocukların gözlerinde parıldayıp, kahkahalar ile buluşmasını sağlamaktır.

 

Kurumumuzda Akademik ve Branş derslerimiz, Bitki yetiştirme Hayvan besleme çalışmalarımız, Fen Doğa Matematik Etkinliklerimiz, Yabancı Dil çalışmalarımız, Sosyal Etkinliklerimiz, Mutfak Çalışmalarımız, Sanat Etkinliklerimiz, Türkçe Dil Etkinliklerimiz, Spor oyun, tiyaro ve Müzik Etkinliklerimiz alanında uzman hocalarımızın danışmanlığında planlanmakta ve uygulanmaktadır. Aile Eğitim Çalışmalarımız ve Bireysel Aile görüşmelerimiz ile çocuğunuzun gelişimi ile ilgili rehberlik çalışmalarımız özenle yürütülmektedir.

 

Uzmanlar Tarafından Hazırlanan Programımız;

 

 • Çocuğunuzun zihinsel, psiko motor, dil gelişimlerini takip eder,
 • Çocuğunuzun eğitiminde uzman desteği sağlar,
 • Çocuğunuzun ilgi ve yeteneklerinin erken yaşta keyfini sağlar,
 • Süreç içinde olası problemleri tespit edip doğru yönlendirme sağlar,
 • Doğru zamanda doğru bilgi ve becerinin kazanılmasını sağlar,
 • Tuvalet eğitiminde destek verir,
 • Doğru oyuncak ve doğru kitapların seçilmesini sağlar,
 • Kitap okuma alışkanlığı sağlar,
 • Dil gelişimi desteği verir.
 • Çocuğunuzun iletişim becerisini arttırır.
 • Erken yaşta verilen uyaranlar ile geleceğini yönlendirmeyi kolaylaştırır.
 • Oyun grupları ve anne bebek grupları ile gelişimine destek olur.
 • Her çocuk farklı bir bireydir. Onun sınırları bizim programımızı belirler.

 

   
Tags: anaokulu kreş gündüz bakım evi anaokulları okul öncesi eğitim -
Görüntülenme / Ziyaretçi : 10.547 / 10.005

Firma kayıt ve iletişim için www.eskisehirreklam.com
online ziyaretçi: 21