Eski içeriğimize www.eskisehir.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Kredi Yurtlar Müdürlüğü

 
Faaliyet Alanı : Kredi Yurtlar Kurumu Eskişehir İl Müdürlüğü
Adres :
Büyükdere Mahallesi, Gençlik Bulvarı No:10/4 Eskişehir, Türkiye
Telefon : 0222 221 32 22
GSM : 0222 221 38 30
Email : eskisehir@kyk.gov.tr

Beslenme

Beslenme
Yurtlarımızda barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, kafeterya gibi hizmet yerleri bulunmaktadır.

 

Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir. Yemekler alakart ya da tabldot olarak verilmektedir.

 

Yurtlarımızda barınan öğrencilere yapılan günlük beslenme yardımı; 11 Eylül 2017 tarihinden itibaren sabah kahvaltısı yardımı 3,50 TL, akşam yemeği yardımı ise 7,50 TL olmak üzere toplam 11,00 TL olarak uygulanmaktadır.

 

Kurum yurtlarında yurt ücreti ve güvence bedeli alınmadan barındırılan öğrencilere; günlük 21,00 TL Beslenme Yardımı yapılmaktadır.

Tags: resmi daireler gerekli bilgiler telefonlar eskişehir kyk kredi yurtlar kurumu il müdürlüğü Kredi Yurtlar Kurumu Erkek Öğrenci Yurdu yurtları eskişehir anadolu osmangazi öğrenci apart yurt yurtları apartları barınma eskişehirli yurt ücretleri kyk yurdu yurkları kız bayan öğrenciler barınma ücretleri konaklama eskişehir -
Görüntülenme / Ziyaretçi : 26.534 / 26.238

Firma kayıt ve iletişim için www.eskisehirreklam.com
online ziyaretçi: 34