Eski içeriğimize www.eskisehir.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Anasayfaya Dön

Masal Başlıyor Anaokulu

 
Faaliyet Alanı : Özel Anaokulu
Adres :
Batıkent Mahallesi, Harbiye Sokak, No: 25 Tepebaşı Eskişehir, Türkiye
Telefon : 0222 315 24 26
GSM : 0544 440 24 26
Faks : 0222 315 24 26
Email : masalbasliyor@outlook.com

Genel BilgilerGenel Bilgiler
ETKİNLİK VE ATÖLYELERİMİZ

3 Şubat 2017 Cuma

1.Branş Etkinlikleri:

Orff,Seramik,İngilizce,Jimnastik, Satrançtan oluşan branş derslerimizde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz her hafta birlikte keyifli zamanlar geçirir… 

2. Atölyeler:

Masal Atölyesi:Masal atölyemizde öğrencilerimizin drama çalışmalarıyla hayal güçlerininin sınırlarını genişletmeleri, problem çözme ve karar verme, sorumluluk ve işbirliği  duygularınıngelişmesi hedeflenir.

Sanat Atölyesi:Öğrencilerimiz sınıf öğretmenleriyle birlikte gerçekleştirdikleri sanat çalışmalarının dışında sanat atölyesinde ayrıca resim, geri dönüşüm, seramik, ebru, takı-tasarım, baskı çalışmaları,  ressamlarla tanışalım etkinlikleri ve daha birçok etkinliği sanat öğretmenimizle birlikte gerçekleştirirler.

3. Akademik Program: Okulumuzda Meb Okul Öncesi Eğitim Programı esas alınır. Ayrıca dünya ve Türkiye deki  okul öncesi eğitimdeki iyi örnekler ve gelişmeler sürekli takip edilerek eğitimimize dahil edilir. Uygulanan okul öncesi programın en temel özellikleri çocuk merkezli, esnek, oyun temelli olması, yaratıcılığa önem veren, değerlendirmenin çok yönlü yapıldığı, kültürel ve ahlaki değerleri dikkate alan, aile eğitimi ve katılımını önemseyen bir eğitim programı olmasıdır. Tüm sınıflarımızda  blok, kitap, müzik, sanat,fen, dramatik oyun öğrenme merkezlerimiz bulunur. Ve bu merkezlerde Türkçe, sanat, drama,müzik, hareket, oyun, fen, matematik, okuma-yazmaya hazırlık gibi etkinlikler her gün öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçlarına göre gerçekleştirilir.

 


1030 kez okundu


Diğer Başlıklar


ETKİNLİK VE ATÖLYELERİMİZ  
FELSEFEMİZ  
HAKKIMIZDA  

Toplam Kayıt: 3 [3 - 1]    
Sayfa: [ 1 ]
Tags: anaokulu anaokulları kreşler çocuk yuvaları -
Görüntülenme / Ziyaretçi : 1.030 / 109.710

Firma kayıt ve iletişim için www.eskisehirreklam.com
online ziyaretçi: 31